AI pro učitele všech předmětů a škol

Objevte, jak umělá inteligence (AI) může proměnit vaši výuku! Nabízíme školení, které je šité na míru učitelům všech předmětů a vzdělávacích stupňů. Ať už jste na základní, střední či vysoké škole, AI vám pomůže zapojit moderní technologie do každodenní výuky a oživit ji pro vaše studenty.

Používat AI ve škole učime učitele již od jara 2023!

AI-kurz

Každé školení obsahuje:

1. vedení klidným a přívětivým způsobem i pro absolutní začátečníky
  2. úvod do umělé inteligence
  3. bezpečnostní pohled pro práci se žáky
  4. praktické vyzkoušení různých modelů a jejich výhody i nevýhody
  5. typové úlohy do všech předmětů
  6. ukázky zdrojů a inspirací
  7. tvorbu jednoduchých i složitějších promptů do výuky i soukromého života
  8. přístup pro všechny účastníky k doživotní e-mail a telefonické hot-line ZDARMA

Naše školení nabízíme v různých rozsazích – 4, 8 nebo 16 hodin, aby přesně odpovídalo vašim časovým možnostem a tvoříme je na míru vašim potřebám. Během kurzu se ponoříte do světa textových modelů, práce s obrázky, videem i zvukem. Všechny poznatky přizpůsobujeme konkrétním potřebám učitelů, abyste dokázali AI efektivně využít v libovolném předmětu – od matematiky po literaturu.

Praktická část školení vás připraví na reálné situace, kde AI ušetří čas a námahu. Naučíte se, jak s její pomocí zefektivnit výuku, jak ji bezpečně zapojit do práce se žáky a jak AI využít pro přípravu materiálů. Dostanete také návody, jak získat z AI správné odpovědi i pro řešení aktivit ve vašem soukromí (dovolená, dopis na úřad, odpověď e-mailem rodičům…). Naši odborníci vám ukážou nejen výhody a limity různých AI modelů, ale poradí i s právními aspekty používání AI s nezletilými studenty.

Vstupte do budoucnosti vzdělávání s námi a udělejte první krok k modernizaci svých hodin!

Každé školení přizpůsobujeme na míru vašim konkrétním podmínkám i znalostem.

Tento text vznikl s pomocí ChatGPT a doprovodný obrázek vygeneroval Tvůrce obrázků Microsoft (9/2024).